Coordonator transport intern Jr.- Internship platit

Fidodava SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Iti propunem sa inveti un business atractiv si un job complex si antrenant, in cadrul unei bine-cunoscute Case de expeditie cu peste 10 ani vechime pe piata romaneasca.

Casa de expeditie este mai mult decat un intermediar in piata transporturilor, aceasta are capacitatea de a raspunde multor cerinte in ceea ce priveste diversitatea tipurilor de transport si marfuri si pot oferi solutii pentru orice destinatie, atat pe plan national, cat si pe plan international. Practic, misiunea casei de expeditie este de a gestiona optim cererile si ofertele astfel incat sa estimeze varianta potrivita atat pentru companiile care doresc sa transporte marfa cat si pentru transportatori.

CERINTE

• Ai terminat de curand facultatea si vrei sa te angajezi intr-un domeniu care sa presupuna o activitate dinamica, complexa, provocatoare din punct de vedere intelectual si care sa se desfasoare la birou, in conditii moderne?
• Esti o persoana ambitioasa, descurcareata si cu o foarte buna prezenta de spirit?
• Ai un bun spirit de planificare si organizare al activitatilor?
• Poti purta cu succes o conversatie cu mai multe persoane in acelasi timp?
• Consideri ca ai abilitati de comunicare foarte bune, atat la telefon cat si in scris?
• Esti o fire ambitioasa si motivata de succes?
• Lucrezi cu usurinta pe calculator?

BENEFICII OFERITE

Programul de Internship „Coordonator transport intern junior” lansat de catre Clientul nostru este de tipul „Work and Play” si prespune:
• Programul este destinat proaspetilor absolventi de studii superioare;
• Intrarea in program se baza in baza evaluarii capacitatii de invatare si a potentialului de dezvoltare profesionala;
• Programul ofera sansa de formare ca specialist in domeniul transporturilor;
• Programul este structurat pe 1 luna de invatare si testare capacitati profesionale si 3 luni invatare experientiala;
• Programul de munca si scolarizare este zilnic si de 8/zi si remunerat cu salariu lunar;
• La sfarsitul programului, cei mai performanti trainee au posibilitatea de angajare in postul de Coordonator transport intern in cadrul companiei.

HR Solutio este solutia optima pentru problemele de resurse umane din organizatia dvs!

HR Solutio este un furnizor de servicii de resurse umane profesionale si profesioniste, de tipul:

- administrare de personal;

- recrutare si selectiei de personal/ executive search;

- sisteme de evaluare a performantelor angajatilor;

- dezvoltarea resurselor umane prin training, coaching, consiliere;

- dezvoltare organizationala;

- consultanta HR.