COORDONATOR RESURSE UMANE

Confidential

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

identifica nevoile de recrutare si propunerea unor sesiuni de instruire
- realizeaza proiecte de buget pentru acestea
- creeaza, sustin programe de pregatire si dezvoltare
- actualizeaza permanent materialele utilizate
- evalueaza programele de training si canalele de recrutare
- colaboreaza cu departamentul de resurse umane si cu celelalte departamente pentru a identifica nevoile companie

CERINTE

Candidatul ideal:

- Fara antecedente penale (se cere cazier judiciar);
- Clinic sanatos
- Sociabilitate, rabdare, maleabilitate, adaptabilitate
- cunostinte de operare PC
- limba engleza si franceza avansat
- abilitati de comunicare interpersonala
- abilitati de prezentare
- atitudine pozitiva
- spirit organzatoric
- permis auto categoria B (optional)

BENEFICII OFERITE

- Salarizare la nivel european
- Ore suplimentare platite
- Sansa de a dezvolta o cariera in domeniu
- salariul se negociaza la interviu
- se acorda bonusuri pentru performanta