Montatori mobilier cu experienta (Cluj, Brasov, Timisoara, Iasi, Constanta, Bucuresti)

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania angajatoare activeaza in domeniul amenajarilor interioare, ofera solutii si servicii complete de inalta calitate in special pentru spatii comerciale si cladiri de birouri si nu numai. Compania are in portofoliu cei mai puternici jucatori din RETAIL.

Lucrarile sunt realizate in Bucuresti, Timisoara, Cluj, Brasov, Constanta si Iasi. Preferam candidati din aceste orase sau din imprejurimi.

Responsabilitati:
Executa lucrarile de tamplarie usoare, montaj mobilier conform normelor si regulilor impuse de Client;
Se incadreaza in termenele impuse/proiect;
Preia comenzile pe mail sau telefonic si colaboreaza in stransa legatura cu coordonatorul de proiect;
Transmite informatii coordonatorului legat de masuratorile efectuate la client;
Pastreaza o relatie excelenta cu clientul pe tot parcursul derularii proiectului.

CERINTE

Experienţă în domeniul tamplariei, montare mobilier cu conectare la apa si electric- reprezinta avantaj;
Calificare de tamplar, electrician, instalator- reprezinta avantaj;
Persoană serioasă, cu iniţiativă, organizată;
Abilitati de comunicare dezvoltate;
Disponibilitate la deplasari frecvente;
Cunostinte utilizare PC;
Carnet auto ctg B.

BENEFICII OFERITE

Salariu negociabil in functie de experienta;
Contract de munca full time- perioada nedeterminata;
Mediu de lucru competitiv, profesionist;

Detalii: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.