Coordonator Proiecte Europene & Portofoliu Clienti

LIBRA INTERNET BANK SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonator Proiecte Europene si Portofoliu Clienti - Divizia Fonduri Europene

Responsabilitati:

- Promovarea si vanzarea activa a produselor bancii, oferind clientilor consiliere financiar bancara prin servicii bancare de calitate;
- Promovarea activa catre clientii bancii si catre clienti potentiali posibiltatea de a obtine Fonduri Structurale si ajutoare nerambursabile de la bugetul de stat;
- Ofera consultanta pentru accesarea fondurilor structurale destinate proiectelor de finantare si incadreaza proiectele pe programele pe care acestea sunt eligibile;
- Intocmeste cereri de finantare si raspunde de mentinerea si cresterea portofoliului de clienti.

CERINTE

- Absolvent studii superioare;
- Cunostiinte limba engleza;
- Experienta relevanta in domeniul intocmirii proiectelor pe Fonduri Structurale si ajutoare de la bugetul statului;
- Bune abilitati de analiza si sinteza a informatiilor;
- Abilitati de comunicare

Ai drept calitati spiritul dinamic, perseverenta si entuziasm? Iti doresti o cariera de succes in mediul financiar-bancar?

In Libra Internet Bank iţi oferim un mediu de lucru provocator, modern şi orientat către rezultate. Suntem organizaţia care susţine tinerii excepţionali, ambiţioşi, care doresc să-şi contureze un brand profesional şi să-şi dezvolte cariera îndrumati de specialiştii băncii.
Suntem o echipă tânără şi dinamică. Vei găsi adevăraţi profesionişti, oameni cu experienţă, comunicativi şi proactivi care apreciază performanţa. Entuziasmul şi energia acestora îţi vor oferi o atmosferă de lucru plăcută şi colegială.

Te asteptam alaturi de echipa noastra!