Coordonator Proiecte de montare mobilier

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania angajatoare activeaza in domeniul amenajarilor interioare, ofera solutii si servicii complete de inalta calitate in special pentru spatii comerciale si cladiri de birouri si nu numai. Compania are in portofoliu cei mai puternici jucatori din RETAIL.

Responsabilitati:
Organizeaza si raspunde de bunul mers al proiectelor derulate in Bucuresti si tara;
Gestioneaza si organizeaza in paralel mai multe lucrari de montaj mobilier la nivelul tarii;
Comunica in permanenta cu clientul si transmite informatiile echipelor tehnice din teren referitoare la client, deadline, locatii, logistica, detalii lucrari;
Centralizeaza datele gestionate si realizeaza rapoarte zilnice cu privire la stadiul proiectelor dar si legate de gradul de satisfactie a clientului/proiect.

CERINTE

Cerinte:
Experienta pe o pozitie similara si in alte domenii de activitate (logistica, publicitate, evenimente, comert mobilier etc)- reprezinta avantaj;
Studii superioare;
Excelente abilitati de comunicare si relationare;
Experienta in derularea si organizarea in paralel a mai multor proiecte;
Experienta in organizarea echipelor tehnice, de montaj mobilier la nivel de tara;
Cunostinte avansate de operare PC;
Engleza la nivel mediu;
Carnet auto ctg B.

BENEFICII OFERITE

Oferta:
Salariu motivant;
Mediu de lucru profesionist, traininguri in cadrul companiei.

Detalii: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.