Coordonator operational - centru medical

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizeaza, coordoneaza, controleaza si raspunde de activitatea personalului din subordine - asistenti medicali si receptioneri;
- Raspunde de calitatea actului medical si de oferirea serviciilor cat mai bune fata de pacienti;
- Monitorizeaza calitatea serviciilor de ingrijire acordate, inclusiv prin evaluarea satisfactiei pacientilor si ia masuri pentru imbunatatirea acesteia;
- Solutioneaza reclamatiile personalului din subordine si ale pacientilor in vederea imbunatatirii serviciilor;
- Asigura conditiile necesare indeplinirii indicatorilor de performanta si se preocupa permanent de dezvoltarea profesionala a echipei pe care o conduce in vederea motivarii acesteia pe termen lung;
- Colaboreaza cu OAMMR si cu alte institutii acreditate la realizarea programelor de perfectionare pentru asistentii medicali.

CERINTE

- Studii medii/ superioare finalizate;
- Foarte bune abilitati de coordonare a echipei - 30 de persoane.
- Abilitati de comunicare si relationare pacient/ client;
- Experienta in coordonarea si motivarea unei echipe;
- Cunostinte operare calculator;
- Persoana calma, toleranta, cu abilitati de rezolvare a problemelor;
- Persoana proactiva, eficienta, orientata catre rezultate;
- Disponibilitate de lucru in ture de zi, la sediul central si in punctele de lucru din Bucuresti.

CV-urile pot fi trimise la urmatoarea adresa: elena.gorea@abchumancapital.ro

BENEFICII OFERITE

Posibilitati reale de avansare in cariera.

ABC Human Capital – Agentie de recrutare & Executive Search, dezvolta din anul 2005 proiecte de headhunting si recrutare pentru mai mult de 250 de companii prezente pe piata din Romania. Majoritatea proiectelor derulate de agentia noastra se adreseaza pozitiilor de middle si top management, insa compania are experienta si in recrutarea de personal pentru posturi entry level.
Gama serviciilor noastre este alcatuita astfel incat sa raspunda nevoilor companiilor client ― de la selectia si recrutarea personalului, pana la evaluarea profesionala a candidatilor sau a personalului angajat, precum si implementarea de programe de sustinere a persoanelor vizate readaptarii la noile exigente ale pietei fortei de munca.

Portofoliul nostru de clienti: http://www.recrutaresiselectie.ro/portofoliu/