Coordonator Depozit (zona Bolintin Deal)

Docte Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati Coordonator depozit

-Coordoneaza si supervizeaza permanent intreaga activitate a depozitului (receptie, manipulare, depozitare, stocare, aranjare marfa in depozit, ambalare, livrari, inventariere etc.);
-Coordoneaza si evalueaza activitatea personalului din subordine;
-Planifica si organizeaza modul de repartizare a sarcinilor si termenele de executie pentru echipa de subordonati, in asa fel incat sa se asigure de indeplinirea obiectivelor;
-Organizeaza si asigura ordinea si siguranta marfurilor si a bunurilor tehnico-materiale aflate in spatiile de depozitare;
-Raspunde de realizarea manipularii, depozitarii si pastrarii marfurilor in conformitate cu prevederile instructiunilor producatorilor si cu procedurile si normele interne de lucru;
- Inregistreaza, prelucreaza si pastreaza informatiile referitoare la situatia stocurilor;
- Realizeaza receptia fizica a marfii la intrarea in depozit;
-Coordoneaza si verifica livrarile de marfa; tine evidenta si verifica toate actele insotitoaare ale marfurilor care intra si ies din gestiune;
-Coordoneaza si participa la inventarierea marfurilor din depozit;
-Colaboreaza cu departamentele comercial, achizitii, contabilitate cu privire la managementul de stoc, logistica, operatiuni si proceduri de lucru;
-Asigura respectarea politicilor si procedurilor de lucru pe tot fluxul operational;
-Gestioneaza functionarea bazei tehnico-materiale a depozitului (reparatii, intretinere, investitii, echipamente si utilitati);
-Optimizeaza operatiunile logistice, procedurile de lucru si costurile la nivel de depozit.

CERINTE

-Experienta profesionala in domeniu minim 5 ani (lucru in depozit)
-Etica, integritate profesionala
-Abilitati bune de planificare si organizare
-Initiativa
-Utilizare PC (MS Office)

BENEFICII OFERITE

Salariu net: intre 2500- 3000 lei (in functie de experienta)

Intr-o lume in care oamenii si organizatiile au o viziune simplista si statica, dorim sa promovam o imagine complexa si cuprinzatoare a ceea ce inseamna 'fuziunea intre oameni si companii'.
Organizatiile de masa sunt din ce in ce mai axate pe mecanizare si pe standardizarea oamenilor, aspecte care conduc la disparitia caracteristicilor individuale. In contrast, punem accentul pe puterile intelectuale si spirituale ale omului.

Noi credem în Organizatiile cu un suflet!

Noi credem in Oameni!

​Ne dorim sa avem o noua abordare pe piata recrutarii.
Ofertele noastre sunt adaptate la cele mai recente tendinte de evolutie ale pieței. Consultantii nostri lucreaza cu pasiune si din pasiune.

Cautam intotdeauna solutii intelepte pentru a crea 'Fuziunea intre Oameni si Companii'.

Suntem implicati, creativi, flexibili si motivati de a finaliza cu succes orice proiect!

www.docte.ro