Coordonator Departament Ofertare – Bucuresti

leoHR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul sau, o companie din domeniul constructiilor, leoHR recruteaza:

Responsabilitati:
• Creeaza si implementeaza lucrul pe obiective pe termen scurt mediu si lung
• Lucreaza pe cadrane de timp si impune echipei acest tip sistem
• Isi prioritizeaza activitatile si deleaga in functie de relatia activitate/cost activitate si eficientizeaza continuu acest raport
• Isi organizeaza timpul folosind tehnicile de productivitate personala 45% management – 55% executie
• Cunoaste in detaliu specificatiile, modul de utilizare si solutiile tehnice de implementare pentru produsele companiei
• Ii invata pe noii angajati: tehnologie, produse, mod de lucru
• Verifica ofertele si calculele personalului din subordine (toate ofertele pentru oferte > 10K si aleator pentru oferte

CERINTE

• Peste 5 ani in pozitii de coordonare a unei echipe de minim 3 persoane
• Studii superioare tehnice, preferabil constructii
• Experienta in ofertarea tehnica in sectorul constructii, amenajari interioare
• Abilitati deosebite de comunicare, relationare si lucru in echipa
• Abilitati de conducere cu atitudine responsabila si profesionista
• Capacitate mare de organizare, de planificare, de prioritizare pentru el si pentru echipa
• Prezenta dinamica, agreabila si comunicativa
• Disponibilitate pentru a lucra peste program la nevoie
• Persoana cu atitudine de imbunatatire personala, capabila de a lua decizii responsabile
• Limba engleza scris si vorbit, limba germana constituie avantaj
• Cunostinte in utilizarea PC-ului, obligatoriu:
 Excel avansat
 Word
 Autocad basic constituie avantaj

leoHR was born out of a desire to provide adaptable HR solutions for diverse business environments.

leoHR is a new and fresh concept who puts in service for both parties, companies and candidates, its expertise gathered in more than 15 years of human resources multinational consultancy companies and strategic management roles in different national and overseas environments.

leoHR brings a new approach in HR services, coming with a more human touch manner in the search and selection process, soft skills trainings and human resource consultancy. We highly value our customers, both companies and candidates, and our goal is to deliver the high quality services that we’d like to receive from others.

EXCELLENCE … is what we DO !!!

Thank you for visiting www.leoHR.ro for other challenging vacancies