Coordonator Centru Printare

Best Corporate Labour Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Best Corporate Labour Group este in cautarea unui Coordonator Centru Printare, pentru unul din partenerii sai, o companie din domeniul IT&C.

Responsabilitati:

Scopul general al postului este asigurarea interfetei dintre angajatii Departamentul Vanzari si alte departamente ale firmei precum si cu clientii, avand ca obiectiv principal rezolvarea rapida si eficienta a comenzilor de servicii de printare si management documente, in conformitate cu obiectivele, programul si standardele de calitate ale firmei.

CERINTE

Cerinte:

Experienta de minim 1 an pe un post similar;
Absolvent de studii medii/ superioare;
Bune abilitati de comunicare;
Abilitati de coordonare a unei echipe (3 persoane);
Capacitate de analiza si sinteza, gandire analitica;
Cunostinte de operare PC;
Cunostinte de tehnoredactare, corectura, COREL, softuri de grafica;
Limbi straine: Limba engleza nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

Beneficii oferite:

Pachet salarial atractiv;

Mediu de lucru dinamic;

Bonuri de masa;

We are a friendly company with a personal approach to recruitment. We endeavour to treat all of our candidates how we ourselves would wish to be treated and we make every effort not to waste your time or make any false promises of work that we cannot deliver upon.