inginer vanzari sisteme securitate

BIDEPA EXPERT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Administrare si gestionare CRM (activitățile aferente departamentelor de marketing, vânzări, financiar și suport tehnic relativ la clienți, potențiali clienți, furnizori și parteneri);
Mentine relatia cu clientii companiei;
Monitorizeaza zilnic fluxul de lucru in echipa si aloca sarcini si resurse;
Se ocupa de setarea indicilor de performanta si urmarirea lor;
Face evaluari de calitate ale activitatii membrilor echipei si ofera feed-back pentru imbunatatirea performantei;
Asigura acuratete in livrarea rezultatelor si pregateste rapoarte la cererea conducerii, conform deadline-urilor convenite;
Contribuie in mod activ la initiativele de imbunatatire a proceselor derulate.

CERINTE

Experienta relevanta in coordonarea unei echipe (atitudine pozitiva fata de colegi si abilitatea de a mobiliza echipa din subordine);
Competențe de baza in managementul de proiect;
Orientare catre client si rezultate ridicate;
Abilitatea de a gestiona informatii confidentiale si proiecte multiple simultan;
Capacitate ridicata de analiza si de relationare interpersonala;
Rezistenta la munca in conditii de stres si un nivel bun de atentie la detalii;
Automotivat si atitudine proactiva;
Cunostite bune de limba engleza.
Cunostinte avansate de Word, Excel si alte programe in functie de proiect.

BENEFICII OFERITE

bonuri masa;
transport gratuit;
telefon serviciu.

Servicii profesionale de paza, protectie si monitorizare combinate cu sisteme de supraveghere video si antiefractie