Controlor stoc, Bucuresti

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Verificarea stocurilor din punct de vedere faptic si corelarea informatiilor din teren cu stocul scriptic;
- Intocmirea raportului in urma inventarului privind diferentele de stoc identificate;
- Pregatirea documentelor pentru efectuarea inventarelor in cadrul depozitului.

Pentru aplicatie, va rog sa trimiteti cv-ul pe c.fusle@trenkwalder.com , mentionand postul pentru care doriti sa aplicati.

CERINTE

- studii superioare finalizate, preferabil in domeniul economic;
- experienta pe un post similar minim 2 ani;
- foarte bune abilitati de lucru PC;
- persoana organizata, atenta la detalii, cu atentie distributiva si lucru in echipa;
- disponibilitate de lucru atat la birou, cat si la depozit.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane. Serviciile noastre: recrutare, angajare temporara, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal,training, teambuilding.

Trenkwalder este una dintre cele mai mari companii de recrutare, selecţie şi plasare de personal din România, având 9 filiale în Sibiu, Bucureşti, Piteşti, Oradea, Timişoara, Cluj, Iaşi, Arad, Braşov cu 99 de consultanţi şi venituri consolidate de 22 de milioane de euro în 2011 (Trenkwalder şi Trenkwalder Services). Trenkwalder este membră a Asociaţiei Române a Agenţilor de Muncă Temporară (ARAMT).