Controlor Calitate

SC TITAN SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile postului:

efectuarea receptiei calitative a materialelor auxiliare si a ambalajelor;
efectuarea analizelor si interpretarea acestora;
determinarea parametrilor calitativi la produsele intermediare;
controlul calitatii produselor finite in conformitate cu specificatiile tehnice aprobate;
respectarea procedurilor din Sistemul de Calitate.

CERINTE

Cerintele postului:

studii superioare de specialitate absolvite (Chimie, Chimie alimentara, Biotehnologie, Biochimie);
experienta profesionala minim 1 an pe o pozitie similara;
limba engleza – nivel mediu;
cunostinte operare PC;
cunostinte HACCP.

seriozitate, ambitie, rezistenta la stres, persoana pro- activa.
flexibilitate, atentie la detalii, capacitatea de planificare si organizare, adaptabilitate, analiza problemelor, asumarea responsabilitatii.

BENEFICII OFERITE

pachet salarial motivant, transport asigurat.

Titan S.A. este o companie cu traditie pe piata de morarit si panificatie fiind una din cele mai vechi fabrici de profil din tara. In timp, compania si-a diversificat portofoliul de produse si a investit in construirea unei fabrici moderne cu o capacitate de productie mai mare.
Misiunea noastra este de a fabrica ¿i distribui produse de inalt¿ calitate si siguran¿¿ care sa corespund¿ nevoilor ¿n permanent¿ schimbare ale pie¿ei.
Av¿nd ca element de baz¿ f¿ina, vom fi prezen¿i pe mesele tuturor, indirect, prin intermediul produselor nostre.