OPERATOR FACTURARE / ACTIVITATE LOGISTICA

MARCUS MANAGEMENT TEAM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- emitere facturi , avize expeditie , chitante;
- arhivare documente emise ;
- pregatire comenzi clienti ;
- corespondenta comerciala pe e-mail /fax cu clientii;
- intocmire situatii periodice vanzari/stocuri in Excel;
IMPORTANT ! DACA NU CUNOASTETI EXCEL ROG NU APLICATI .

CERINTE

- studii medii sau superioare (absolvent) ;
- acceptam si absolventi ASE , cu disponibilitate de a invata rapid ;
- experienta anterioara pe un post similar de min 6 luni constituie un avantaj ;
- abilitati si viteza operare PC ;
- cunostinte bune de operare Microsoft Excel / Word / Outlook ;
- atentie distributiva si simt analitic ;
- abilitati de comunicare ;
-persoana responsabila, organizata , constiincioasa, cu spirit de echipa.
- conttactul se incheie pe o perioada de minim 3 ani ;

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- mediu de lucru prietenos
- bonuri de masa

Importator exclusiv in Romania accesorii de moda si distributie