CONTABILITATE PRIMARA

SC E-SERVICE& COMPONENTS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inregistreaza toate tranzactiile financiare, de tip: facturi de achizitie, facturi de vanzare, cheltuieli, etc
Arhiveaza documentele contabile
Tine legatura cu firma de contabilitate
Trimite statul de plata catre banca pentru transfer pe card
Tine legatura cu furnizorii si clienti externi si interni
Opereaza contabilitatea primara in program SAP, cu training gratuit prealabil
Posibilitate deplasare in strainatate in vederea training-ului

CERINTE

Experienta in contabilitate primara intre 6 luni si 2 ani
Cunostinte de baza Microsoft Office, Outlook
Cunostinte de baza limba Engleza, pentru corespondenta
Gandire pozitiva, deschiderea catre integrarea intr-o echipa noua, parte a grupului international Eurocoin ww.eurocoin.co.uk

BENEFICII OFERITE

Oferim training gratuit in SAP Business One
Posibilitatea oferirii celui de al 13-lea salariu, in functie de performantele personale si in urma analizei KPI

Suntem lideri nationali pentru componente in industria jocurilor de noroc, vending, amuzament si terminale de plata.
Facem parte din grupul Eurocoin Ltd cu sediul central in Londra, GB.