Contabilitate primara

Gelu Trading Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

Înregistrarea operatiunilor rezultate din desfasurarea activitatii firmei (registru de casa, relatia cu de banca si alte organisme financiare, arhiveaza documente, evidenta clienti, furnizori, cheltuieli, etc)
Contabilitate de gestiune corelata cu activitate de operator facturare.

CERINTE

- experienta in contabilitate de cca/minim 6-12 luni
-obligatoriu permis de conducere B,merge la banca zilnic
- cunostinte de utilizare programe de gestiune si contabilitate
- bune cunostiinte de operare PC ( Excel, Word)
- studii medii de specialitate sau studii superioare financiar- contabile
- cunostinte solide ale legislatiei si procedurilor financiare romane
- abilitati de organizare si planificare
- meticulozitate si acuratete
- spirit analitic, lucrul in echipa
- seriozitate

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv, negociabil in functie de experienta

Comerciant accesorii si feronerie mobila, suprafete decorative cu o vechime de peste 20 ani de activitate
Promoveaza un mix de produse de calitate ridicata si design european.
Distribuitor autorizat Blum,Hettich,Egger.