CONTABILA

TEKSO FRIG ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati: organizeaza, coordoneaza si supervizeaza activitatea departamentului financiar-contabil si a angajatilor din department verificare inregistrare operatiuni contabile verificare/corectare balanta declaratii lunare, trimestriale, semestriale intocmire bilant relatia cu autoritatile fiscale relatia cu banca si alte institutii financiare intocmire si urmarire realizare buget urmarire cash-flow lunar rapoarte catre management reprezinta societatea in fata auditorilor externi si altor autoritati
Inregistrarea/supervizarea operatiunilor derulate prin conturile de casa, banca, debitori, creditori, venituri, cheltuieli Reconcilierea lunara, pe baza extraselor de cont si a rapoartelor din contabilitate a soldurilor conturilor de banca, debitori/creditori Intocmirea/verificarea platilor interne si externe catre furnizori, creditori si chiriilor pe baza contractelor si a celorlalte documente legale Analiza lunara a veniturilor si cheltuielilor, bazata pe centrele de cost si in corelatie cu Bugetul

CERINTE

- Experienta in contabilitate
- utilizarea programului de contabilitate SAGA

BENEFICII OFERITE

detalii la nr de tel: 0722597374
cv-uri: eliza.elena@tekso.ro