Contabila

S.C. STANDARD BUSINESS EMPRETEC S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Evidenta contabila pentru clientii societatii.
Intocmirea declaratiilor fiscale.
Intocmirea bilantului contabil.
Pregatirea rapoartelor lunare catre clienti.
Beneficii :
Mediu de lucru placut si dinamic.
Posibilitate de a lucra intr-un mediu profesional alaturi de un colectiv tanar si perseverent.
Cadrul necesar dezvoltarii si promovarii profesionale.

CERINTE

Absolvent/a studii superioare economice;
Experienta pe un post similar;
Cunostinte legislative in domeniul financiar-contabil si fiscal;
Aptitudini sociale: amabilitate, comunicare profesionala eficienta;
Cunoasterea programului SAGA reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Companie de consultanta, contabilitate, fiscalitate, ce ofera servicii personalizate IMM-urilor din Bucuresti si Ilfov.

Standard Business legal&tax este marca sub care activeaza mai multe entitati juridice. Sustinem dezvoltarea antreprenoriatului prin serviciile calificate de consultanta juridica si fiscala, salarizare si resurse umane. Serviciile noastre se adreseaza in special IMM-urilor din zona Bucuresti si Ilfov. Echipa noastra este formata din avocati si contabili cu o experienta mai mare de 5 ani in domeniul specific de activitate, iar promisiunea noastra catre clienti si parteneri este ca ne vom respecta valorile in orice situatie: corectitudine, excelenta, transparenta, simplitate.