Economist - relatii internationale

SC Veo Worldwide Services SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ref (51008011140)

In calitate de Economist - relatii internationale in Veo, principalele tale misiuni vor fi :
•monitorizarea operatiunilor contabile a unui portofoliu de societati externe
•verificarea facturilor, a programelor de plata
•operatiuni de trezorerie, monitorizarea conturilor bancare, pregatirea documentelor pentru situatiile financiare

CERINTE

Cautam o persoana riguroasa, organizata, cu o foarte buna capacitate de analiza si cu spirit de initiativa pentru a se alatura echipei de contabilitate de la sediul nostru din Bucuresti.
Pentru reusita in aceasta misiune este nevoie de:
•minium un an experienta in Contabilitate/Trezorerie/Financiar-Bancar
•limba franceza si limba engleza la nivel B2
•cunoasterea unei alte limbi de circulatie internationala (italiana, spaniola,germana) reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

BENEFICII :
• Reale oportunitati de dezvoltare a carierei intr un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes;
• Pachet salarial si mediu de lucru atractiv.

Veo este o companie care furnizează servicii de top B2B, cu 250 de angajaţi , peste 8 ani de experienta în România si o crestere anuala de 70%. Activitatea noastră acoperă o arie largă de domenii în care activează clienţii noştri internaţionali: comerţ, IT, finanţe, resurse umane.
Veo este acel mediul multicultural în care orice profesionist îşi doreşte să activeze si sa evolueze. Încurajăm diversitatea, transparenţa şi originalitatea: aici apreciem deopotrivă munca în echipă, dar şi spiritul antreprenorial.
Oferim instruire la nivel internaţional în domenii multidisciplinare, spirijin şi continuitate în carieră. Dacă îţi doreşti un angajament pe termen lung cu un lider al pieţei, care le oferă clienţilor calitate şi profesionalism, te invitam sa ne cunoastem si sa vorbim despre cariera ta !