Contabil si asistent contabil

FENSTERMARKT PRODUKTION UND LOGISTIK SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Înregistreaza zilnic toate tranzactiile financiare si arhiveaza in bune conditii documentele financiar-contabile
- Operare si gestionare documente de intrare/iesire
- Intocmire si depunere declaratii
- Arhivarea in bune conditii a documentelor financiar- contabile
- Raportarea situatiilor cerute de directorul economic si conducerea societatii;
- Inregistreaza extrasele bancare lei/valuta

CERINTE

- bune cunostiinte de operare PC ( Excel, Word)
- studii medii de specialitate sau studii superioare financiar- contabile
- cunostinte solide ale legislatiei si procedurilor financiare romane
- abilitati de organizare si planificare
- meticulozitate si acuratete
- spirit analitic, lucrul in echipa
- seriozitate

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv, negociabil in functie de experienta

Compania noastra este specializata in distributia la nivel national si european a elementelor de feronerie si accesoriilor folosite in constructia ferestrelor din PVC si aluminiu. Evolutia noastra este dinamica si dorim sa ne marim echipa cu oameni capabili, plini de initiativa si dornici de afirmare.