Contabil Senior

UPA Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Contabilizarea cheltuielilor general administrative ale firmei;
• Realizarea balantei si a declaratiilor lunare;
• Raportarea financiara catre management;
• Colaboararea cu alte departamente ale companiei;
• Participarea activa la implementarea sistemelor contabile.

CERINTE

• Studii superioare de specialitate;
• Experiență de minimum doi ani in acest domeniu;
• Cunostintele de Excel si SAP;
• Cunostinte de limba engleză la nivel avansat.

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial atractiv;
• Mediu de lucru placut;
• Oportunitati de dezvoltare profesionala.

UPA Solutions este o companie romaneasca ce oferă o gamă largă de servicii printre care furnizarea de servicii de recrutare, selecție de personal și formare profesională.

Compania aflată în continuă dezvoltare are în prezent un număr de 12 colaboratori în patru centre de contact, Bucureşti, Botoşani, Brăila şi Alba Iulia, urmând să deschidă în perioada următoare, noi puncte de lucru. Expertiza echipei din cadrul UPA Solutions în domeniul serviciilor de resurse umane permite companiei noastre să asigure servicii de calitate alături de garanția identificării candidaților potriviți dinamicii companiilor-client.

Pentru mai multe informatii vizitati site-ul: www.upasolutions.ro