CONTABIL SENIOR

ROVERE MOBILI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inregistrarea operatiunilor contabile cu respectarea legislatiei financiar - contabile
Elaborare balanta, verificarea lunara a soldurilor contabile
Intocmire declaratii, intocmire situatii financiare
Intocmire rapoarte financiare diverse
Situatia mijloacelor fixe, efectuarea inregistrarilor contabile legate de mijloacele fixe
Plati interne si externe in sistem electronic si urmarirea scadentelor la furnizori si clienti;
Cunoasterea si aplicarea legislaţiei fiscale si contabile la nivel de firmă
Locatia jobului - Otopeni - Sos de centura din DN1 inspre Mogosoaia. Se asigura transport.
Programul de lucru - de luni pana vineri 09:00-17:00

CERINTE

Persoana constiincioasa, organizata, determinată şi ambiţioasă
Absolventa de studii superioare de profil
Abilitati foarte bune de operare in Office si programe de contabilitate
Experienta de min.3 ani in domeniu
Abilitatea de a lucra atat independent, cat si in echipa

BENEFICII OFERITE

Doar candidatii selectati vor fi contactati pentru un interviu, restul de aplicatii fiind pastrate in baza de date a companiei pentru oportunitati viitoare