Contabil Sef

Ozkardes

Job expirat

RESPONSABILITATI

Contabilitate si financiar;
Legislatie fiscala, financiar-contabila;
Sa utilizeze programe gen ERP, experienta anterioara in implementare sisteme ERP constituie un avantaj
Utilizarea cu usurinta a pachetul MS Office, Excel in mod deosebit;
Experienta intr-un post similar de minim 5 ani;
Limba engleza;
Contabil expert.

CERINTE

Organizarea si conducerea activitatii financiar – contabile si a contabilitatii de gestiune a companiei;
Intocmirea situatiilor si rapoartelor financiar-contabile si verificarea corelarii acestora;
Intocmirea raportarilor fiscal, bilantului contabil si a contului de profit si pierdere;
Intocmirea registrelor financiar-contabile si fiscale;
Urmarirea si colerarea contractelor de la furnizori cu facturile;
Supervizarea implementarii de sisteme informatice;
Asigurarea evidentei contabile a stocurilor, a relatiilor cu tertii, a trezoreriei si evidenta veniturilor si cheltuielilor;
Raspunde de stabilirea corecta a documentelor care se intocmesc si de circuitul lor in cadrul societatii;
Intocmirea raportarilor catre management.

BENEFICII OFERITE

Negociate in urma interviului.

Lant de restaurante de tip Fast-Food deschise in Mall-le din Bucuresti.