Contabil SAP - perioada determinata

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmeste ordinele de plata (plati furnizori, ordine de plata bugetare)
Inscrie in registre operatiunile efectuate (ordine de plata, remiteri bancare, emitere facturi, evidenta incasari)
Intocmeste, contabilizeaza si verifica lunar facturile fiscale emise
Indosariaza documentele cu care lucreaza si supervizeaza arhivarea lor
Colaboreaza la tinerea corecta si la zi a evidentei financiare si contabile, precum si la salvarea datelor informatice
Este responsabil cu activitatile de casierie: plati si incasari, emiteri de chitante, borderou de casa, registru de casa si control.

CERINTE

Studii superioare cu profil economic
Experienta de 1- 2 ani in domeniu
Cunostinte SAP - avantaj
Abilitati de lucru cu oamenii
Organizare personala, atentie la detalii.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.