Contabil salarizare

Georgia Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca esti absolvent/a de studii superioare in domeniul economic, ai cel putin 3 ani de experienta anterioara in salarizare si contabilitate, cunosti legislatia privind drepturile salariale, ai cunostinte minime de limba engleza si te descurci de la bine in sus in lucrul cu calculatorul, asteptam CV-ul tau la georgiana.otet@georgiamanagement.ro, ca sa-ti povestim mai multe detalii despre aceasta oportunitate.
Daca stii sa lucrezi in Charisma, reprezinta un avantaj

CERINTE

- absolvent studii superioare economice
- cel putin 3 ani de experienta anterioara in salarizare si contabilitate

BENEFICII OFERITE

Companie multinationala, cu peste 700 de angajati
- beneficii: tichete de masa, prime Paste si Craciun, decontare transport

Suntem o companie de consultanta in domeniul serviciilor de resurse umane, oferind clientilor nostri un suport de calitate pentru externalizarea anumitor servicii din aceasta arie de activitate. Scopul nostru este de a aduce un plus de valoare si eficienta prin serviciile oferite: selectie si recrutare, training, consultanta organizationala si servicii de administrare de personal si salarizare.