Contabil junior - contabilitate primara

INTERACTIVE BUSINESS ACCOUNTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inregistrare documente contabile pana la nivel de balanta
Mentinerea relatiei cu clientii (email-uri, telefoane)
Pregatire dosar documente contabile
Deplasari la institutiile statului cand va fi cazul

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana ordonata, atenta la detalii si cu abilitatea de a isi planifica timpul in vederea incadrarii in termenele limita de realizare a lucrarilor.
Studii in domeniul economic de preferat finante-contabilitate, sau student in ultimul an.
Abilitati PC: Windows, Word, Excel.

BENEFICII OFERITE

Nivel salarial cu posibilitati de avansare in functie de nivelul de experienta acumulata
Training si perfectionare in domeniul financiar-contabil
Abonament transport, telefon serviciu

Societate de expertiza contabila, oferim servicii externalizate de evidenta contabila si fiscala, consultanta si salarizare pentru societati mici si microintreprinderi in Bucuresti si judetul Ilfov.