Contabil Junior

Esk Invest Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Inregistrare registru de casa
- Intocmire si inregistrare deconturi de cheltuieli
- Inregistrare extrase de cont
- Arhivarea si tiparirea documentelor contabile (extrase, deconturi, registru de casa)
- Abilitati nivel de baza (Word, Excel)

CERINTE

Absolvent facultate profil economic preferabil contabilitate
Experienta in inregistrari contabile nu este obligatorie dar reprezinta un avantaj
Cu dorinta de invatare, abilitate de lucru in echipa
Constituie avantaj: cunostinte contabilitate primara si usurinta in adaptare la aplicatii software

BENEFICII OFERITE

Salariul lunar este de 1.700 lei net si se poate majora in timp in functie de competentele candidatului dobandite ulterior angajarii si interesul aratat fata de sarcini
Alte beneficii: tichete masa dupa 3 luni, tichete cadou de sarbatori, prime dupa primul an de activitate
Oportunitatea dobandirii experientei profesionale langa experti contabili
Perioada de proba 3 luni

Companie dinamica activa pe piata din 1998 cu activitate in domeniul IT, dezvoltare imobiliara, inchirieri imobile, parcuri fotovoltaice
Sediul birourilor in cladire moderna situata in B-dul Theodor Pallady Nr 47 Bucuresti Sector 3
Acces usor la mijloace transport (metrou, tramvai)