Contabil junior

Winner

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Inregistreaza, verifica si reconciliaza tranzactiile economice in contabilitatea primara si financiara conform standardelor contabile romanesti si standardelor de raportare financiara ale companiei asigurand acuratetea situatiilor contabile;
- Verifica inregistrarile contabile pe centre de cost ;
- Verificarea zilnica a soldurilor din banca, casa si avansuri din trezorerie in lei;
- Intocmeste, verifica si reconciliaza rapoarte si situatii necesare managementului companiei pentru gestionarea financiara si operationala a companiei;
- Intocmeste registrul de casa si documentele justificative privind intrarea/iesirea de numerar;
- Inregistreaza incasarile si platile conform extraselor de cont;
- Opereaza incasarile si platile in numerar conform registrului de casa;
- Executa și urmăreste plățile către furnizori, organele fiscale și bancare;
- Reprezinta societatea in cazurile incredintate prin delegare;
- Executa alte sarcini solicitate de managementul societatii;
- Pastreaza confidentialitatea informatiilor si a documentelor legale.

CERINTE

- Bune cunostinte de operare MS Office;
- Studii superioare economice finalizate
- Experienta minima in domeniu;
- Constituie un plus cunoasterea programului de contabilitate SAP;
- Cunostinte solide in domeniul legislatiei contabile si fiscale;
- Orientare spre obiective si termene;
- Capacitatea de a indeplini sarcini repetitive si de a lucra cu cifre;
- Cunostinte de limba engleza – nivel avansat;

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Prime
- Asigurare medicala
- Tichete de masa
- Perioada de acomodare

Debutul si dezvoltarea pe piata pariurilor sportive din Romania este o evolutie fireasca a marcii Winner care ofera o experienta de top pentru milioane de castigatori din intreaga lume. Intentionam sa deschidem un numar de 500 de agentii in Bucuresti si in orasele mari din tara. Este un plan îndrăzneț având în vedere că avem niște standarde de calitate foarte înalte de la care nu ne abatem sub nici o formă, dar avem norocul de a avea o echipă de adevărați profesioniști cu experiență în domeniu cu ajutorul căreia sigur vom reuși.