Contabil Junior

Persons

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
Companie specializata pe import, distributie in hypermarket si vanzare online de hrana si accesorii pentru animale de companie, angajeaza un Contabil junior/ Asistent contabil pentru sediul sau din Voluntari.

Descriere post: inregistrari contabile, deconturi, plati, relatia cu banca si administratiile financiare.

CERINTE

Cerinte
- Minim studii medii finalizate plus calificare in contabilitate sau licenta in contabilitate;
- Experienta in contabilitate primara de 1-2 ani reprezinta un avantaj;
- Bune abilitati de operare PC- Excel la nivel mediu- avansat;

BENEFICII OFERITE

- Salariu la nivelul pietei;
- Tichete de masa;
- Mediu de lucru placut si confortabil;
- Colectiv cald, amical si prietenos.

Persons este o agentie de recrutare si leasing de personal infiintata la sfarsitul anului trecut de catre o echipa tanara de antreprenori.

Start-up inteligent, pozitiv si inovator, echipa noastra si-a propus sa revolutioneze modul in care interactionam ca specialisti in resurse umane atat cu angajatorul cat si cu potentialul candidat.

Echipa noastra furnizeaza servicii integrate de:
• Recrutare si selectie de personal; Executive Search
• Administrare de personal si Salarizare
• Leasing de personal
• Consultanta in resurse umane
• Centru de evaluare de personal
• Outplacement