CONTABIL JUNIOR

ROVERE MOBILI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Evidenta si inregistrarea documentelor contabile primare in softul de contabilitate
Diverse rapoarte, statistici primare
Indosariere, arhivare documente contabile
Inregistrarea documentelor in softul de contabilitate, pana la nivelul de balanta si bilant,
Urmarirea rulajelor si a soldurilor in balanta,
Intocmirea declaratiilor lunare.
Intocmirea registrelor si jurnalelor obligatorii (Registru Jurnal, Registru Inventar, Jurnal de cumparari, Jurnal de vanzari)
Alte sarcini conexe domeniului de activitate
Toate acestea operatiuni se realizeaza sub indrumarea / supravegherea unui expert contabil.

CERINTE

Persoana constiincioasa, organizata, determinată şi ambiţioasă
Absolvent de studii superioare economice
Abilitati foarte bune de operare in Office si programe de contabilitate
Abilitatea de a lucra atat independent, cat si in echipa

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, contract de munca perioada nedeterminata
Program de lucru luni-vineri 09:00-17:00
Colectiv tanar si prietenos, atmosfera de lucru placuta
Conditii de lucru foarte bune
Locatia jobului - Otopeni – Sos. de Centura din DN1 inspre Mogosoaia. Se asigura transport.

ROVERE MOBILI este cunoscuta ca fiind un lider in domeniul amenajarilor interioare, fiind unul dintre cei mai importanţi furnizori de mobilier de lux pe piata din Romania. Aceasta performanta fiind atinsa datorita experientei managementului companiei de peste 20 ani in domeniul importului de mobilier din Italia.
Odata cu aparitia sa pe piata in decembrie 2002 ROVERE MOBILI s-a impus prin profesionalism, calitate si inovatie aducand un nou concept in domeniu prin urmarirea liniilor de trend internationale si a ultimelor tendinte atat in domeniul mobilierului si al decoratiunilor cat si la nivel de curente artistice contemporane.
Astfel, dincolo de activitatea comerciala de vanzare a produselor de mobilier, compania a dezvoltat o infrastructura moderna cuprinzand departamente de: proiectare, logistica, marketing, contabilitate, livrari si montaj, administrativ, toate subordonate aceluiasi scop – oferirea unor servicii profesionale, de elita.
Pentru mai multe detalii puteti accesa site-ul companiei www.roveremobili.it