Contabil Junior

Best Corporate Labour Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Introducerea facturilor de achizitie marfa/servicii;
- Verificarea corectitudinii datelor introduse in gestiune/contabilitate si validarea acestora pentru plata;
- Emiterea facturilor de vanzare;
- Tinerea registrului de casa si a deconturilor pe angajati;
- Contabilizarea obiectelor de inventar, a cheltuielilor in avans si evidenta extracontabila a acestora;
- Participarea la activitatea de analiza si raportare a costurilor de productie.

CERINTE

- Studii economice;
- 1-2 ani experienta in contabilitate;
- Cunostinte de limba engleza la nivel mediu/avansat;
- O bună capacitate de organizare și atenție la detalii;
- Cunostinte avansate de Excel si cunostinte de Ciel.

We are a small friendly company with a personal approach to recruitment. We endeavor to treat all of our candidates how we ourselves would wish to be treated and we make every effort not to waste your time or make any false promises of work that we cannot deliver upon.