CONTABIL JUNIOR

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Inregistrarea in programul SAGA potrivit reglementărilor contabile aplicabile, al documentelor financiar - contabile: facturi clienti, facturi furnizori, bonuri fiscale, deconturi de cheltuieli, extrase bancare, etc;
- Verificarea documentelor si rapoartelor de contabilitate primara (dispozitii de incasare/plata, ordine de deplasare, decont de cheltuieli, foi de parcurs, registrul de casa, registrul de banca, evidenta platii salariilor)
- Verificarea jurnalelor de vanzari/cumparari si corelarea cu decontul si declaratia recapitulativa privind TVA.

CERINTE

- Studii superioare in domeniul financiar – contabil finalizate.
- Persoana responsabila, cu bune capacitati analitice, eficienta.
- Cunostinte de baza privind legislatia fiscal contabila.
- Experienta pe un post similar cerintelor de mai sus.
- Cunostinte limba spaniola sau limba engleza la nivel conversational

BENEFICII OFERITE

Salariu in functie de experienta si realizari
Garantam confidentialitate absoluta