Contabil furnizori Bucuresti

SC Veo Worldwide Services SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:

In calitate de Contabil furnizori in Veo, principalele tale misiuni vor fi:

•Verificarea corectitudinii inregistrarilor contabile in programul de contabilitate (facturi de marfuri, facturi de transport)
•Analiza comenzilor de marfuri in vederea stabilirii potentialelor litigii
•Urmarirea solutionarii litigiilor (comunicare in limba franceza cu departamentul de contabilitate din Franta)
•Efectuarea platilor facturilor de marfuri (plati electronice prin SAP)
•Intocmirea situatiilor saptamanale, lunare - analiza furnizorilor debitori si creditori, reconciliere furnizori si clienti
•Suport contabil pentru asistentii comerciali (gestionarea unei casute de mail dedicata cumparatorilor si asistentilor comerciali)

CERINTE

Cautam o persoana cu experienta in domeniul contabilitate-furnizori, riguroasa, organizata si cu spirit de initiativa pentru a se alatura echipei de contabilitate de la sediul nostru din Bucuresti.

Pentru reusita in aceasta misiune este nevoie de:

• Cunoasterea limbii franceze la nivel avansat
• Flexibilitate, dinamism,reactivitate ;
• Studii economice ;

• Experienta in contabilitate (administare frunizori) - prezinta un avantaj.

R51004001140

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:

• Formare la nivel international
• Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere inr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes
• Pachet salarial atractiv

Veo este o companie care furnizează servicii de top B2B, cu 250 de angajaţi , peste 8 ani de experienta în România si o crestere anuala de 70%. Activitatea noastră acoperă o arie largă de domenii în care activează clienţii noştri internaţionali: comerţ, IT, finanţe, resurse umane.
Veo este acel mediul multicultural în care orice profesionist îşi doreşte să activeze si sa evolueze. Încurajăm diversitatea, transparenţa şi originalitatea: aici apreciem deopotrivă munca în echipă, dar şi spiritul antreprenorial.
Oferim instruire la nivel internaţional în domenii multidisciplinare, spirijin şi continuitate în carieră. Dacă îţi doreşti un angajament pe termen lung cu un lider al pieţei, care le oferă clienţilor calitate şi profesionalism, te invitam sa ne cunoastem si sa vorbim despre cariera ta !