CONTABIL - Domeniul companiei: Activitati de jocuri de noroc si pariuri

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Evidenta furnizori / clienti
Trezorerie
Intocmire Balanta de verificare lunara si Bilant
Vanzari si cumparari- Decont TVA
Declaratia 112
Declaratia 300
Declaratia 394, Intrastat
Reconcilieri solduri cu clientii si furnizorii
Inchiderea conturilor de venituri/ cheltuieli, trecerea lunara pe cheltuiala a cotei corespunzatoare din cheltuieli in avans, si amortizari corespunzatoare lunii lucrate

CERINTE

Experienta pe un post similar- minim 5 ani
Experienta de lucru in industria jocurilor de noroc reprezinta un real avantaj
Notiuni de fiscalitate
Capacitate de a lucra independent

BENEFICII OFERITE

Salariu fix 2500-2900 Ron in functie de nivelul de experienta

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!