Contabil cu experienta vorbitor de limba italiana

SC RECONTA MANAGEMENT GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gestioneaza singur un portofoliu de clienti.
Raspunde de corectitudinea inregistrarilor.
Calculeaza si depune declaratii online, lunare, trimestriale, anuale.
Se ocupa de contabilitatea personalului si de intocmirea bilantului.
Cunostinte pachet Office, operare in programul Saga.

CERINTE

Persoana muncitoare, sincera, loiala, cu dorinta de autoperfectionare, calma, ordonata, perseverenta.
Seriozitate maxima fata de meseria de contabil.
Experienta de 5 ani in domeniu.
Buna cunostinta de limba italiana.
Dorinta permanenta de a asimila si aplica noutatile legislative in domeniu.

BENEFICII OFERITE

Contract de munca sau contract de colaborare dupa preferinta
Loc de munca atractiv si stabil
Mediu de lucru placut
Formare profesionala continua asistata de expert contabil si consultant fiscal
Recunoasterea si recompensarea meritelor
Locatie centrala (Piata Unirii)
Respect fata de angajati.

RECONTA MANAGEMENT GROUP S.R.L. este o societate de contabilitate, expertiza contabila si servicii de consultanta in domeniul financiar - contabil. Societatea noastra este membra a Corpului Expertilor Contabili si Contabililor Autorizati din Romania sub nr.2538 din 22.12.2004. Scopul echipei noastre este sa oferim servicii profesionale si de calitate adecvate afacerii dumneavoastra. Serviciile noastre se adreseaza tuturor categoriilor de firme, indiferent de marime sau domeniu de activitate .