CONTABIL/A evidenta primara

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului
- intocmirea si verificarea facturilor si a receptiilor
- arhivarea si indosarierea facturilor cat si a tuturor celorlalte documente
- primirea / verificarea instrumentelor de plata (CEC; BO; OP)
- operarea chitantelor in sistem
- evidenta soldurilor la clienti si furnizori
- intocmire deconturi; dispozitii plata / incasare
- predarea documentelor catre departamentul contabilitate
- inregistrarea zilnica a registrului de casa si banca
- activitati de copiere, scanare documente, trimitere fax-uri; mailuri

CERINTE

Descrierea candidatului:

• cunostinse bune de operare PC – MS Office
• minim studii medii - Obligatoriu profil Contabilitate
• capacitate de prioritizare și organizare a diferitelor activitați
• persoana dinamica, pro-activa, cu o gandire pozitiva

BENEFICII OFERITE

Locul de munca se afla in Stefanestii de Jos, jud. Ilfov. Pentru salariatii ce domiciliaza in Bucuresti se asigura transportul.