CONTABIL

SC RECONTA MANAGEMENT GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- inregistrarea documentelor pentru un portofoliu de clienti;
- efectuarea de operatiuni specifice închiderilor contabile lunare;
- intocmirea statelor de plata, contracte de munca, incetari, dosare de personal;
- pregatirea declaratiilor si raportarilor lunare si periodice
- intocmire bilanturi;

CERINTE

- Experienta intr-o firma de contabilitate;
- Cunostinte de contabilitate, fiscalitate si resurse umane;
- Cunostinte de operare pe calculator (Windows, MS Office, posibil programul de contabilitate Saga)
- Capacitate de a lucra in echipa;
- Capacitate de a lucra cu termene limita;
- Cunoasterea limbii italiene sau disponibilitate de a urma cursuri asigurate de catre companie.

RECONTA MANAGEMENT GROUP S.R.L. este o societate de contabilitate, expertiza contabila si servicii de consultanta in domeniul financiar - contabil. Societatea noastra este membra a Corpului Expertilor Contabili si Contabililor Autorizati din Romania sub nr.2538 din 22.12.2004. Scopul echipei noastre este sa oferim servicii profesionale si de calitate adecvate afacerii dumneavoastra. Serviciile noastre se adreseaza tuturor categoriilor de firme, indiferent de marime sau domeniu de activitate .