Contabil

CIP Elena Dumitrescu

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura evidenta contabila a stocurilor, relatiilor cu tertii, a trezoreriei si evidenta veniturilor si cheltuielilor
- întocmeste si verifica situatiile si rapoartele financiar-contabile
- se asigura de existenta recuperarii si prezentarii la timp a tuturor documentelor finaciar-contabile de care depinde buna functionare a firmei si inchiderea situatiilor contabile periodice

CERINTE

• Corect, cu atitudine pozitiva;
• Harnic, ordonat, responsabil si perseverent;
• Atentie la detalii, cifre, operare in soft specific;
• Exprimare fluenta si corecta grammatical (scris si vorbit) ;
• Cunostinte de utilizare Word, Excel;
• Constituie avantaj experienta de lucru in ERP contabil ;

BENEFICII OFERITE

- decontare transport;
- prime periodice / cu diferite prilejuri;

Compania ofera servicii profesionale de furnizare de echipamente si analizatoare, de intretinere si reparatie a acestora cat și de consultanță pe piața monitorizării calității mediului din România si din strainatate.

DESCRIEREA FIRMEI

Cabinet Individual de Psihologie