Contabil

WinExpert

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru Departamentul de Contabilitate cautam un Contabil cu experienta si organizat care sa ne ajute sa crestem frumos si sa devenim cu fiecare zi care trece cei mai buni.
firma de contabilitate care ofera servicii complete de contabilitate, resurse umane, consultanta financiara, infiintari firme si consultanta juridica pentru firmele din Bucuresti.
•Toate activitatile sunt realizate de o echipa unita care invata continuu si incearca sa faca lucrurile cat mai eficient si distractiv.

Daca te regasesti in cele mentionate mai sus, te invitam sa aplici la acest job si sa ne completezi echipa!

CERINTE

In ce consta jobul?
•Inregistarea si verificarea tuturor operatiunilor financiar contabile in timp optim pana la nivel de balanta in softul Winmentor sau Saga, ale colegilor din departamentul contabil;
•Evidenta mijloacelor fixe, a obiectelor de inventar, evidenta furnizorilor si clientilor – Contabilitatea deconturilor cu personalul;
•Inregistrarea operatiunilor de casa si banca;
•Mentinerea relatiei cu clientii (telefon, email);
•Sprijin si consultanta oferita echipei in activitatile desfasurate, consideram ca doar lucrand impreuna putem avea succes;
•Intocmirea si depunerea declaratiilor lunare, trimestriale, anuale;
•Sugestii de optimizare a timpului de operare/verificare/declarare.

Daca ai peste 3 ani experienta in domeniul contabil, esti candidatul ideal.

BENEFICII OFERITE

Ce beneficii ai:
•Un salariu motivant pe care il vei primi de fiecare data la timp;
•Un mediu de lucru placut;
•Posibilitate de dezvoltare in cadrul firmei.

Firma de contabilitate WinExpert Consulting SRL ofera servicii complete de contabilitate, resurse umane, consultanta financiara si juridica, infiintari firme si consultanta juridica pentru firmele din Bucuresti cat si expertiza contabila in orasul Bucuresti.