Contabil

Conta Fin Resources Consulting Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prelucrarea documentelor in programul de contabilitate Saga, intocmirea declaratiilor, intocmirea ordinelor de plata pentru impozite si taxe. Toate operatiunile se fac sub indrumarea expertului contabil.

Program de lucru : 09.00-17.00 (Luni-Vineri)

CERINTE

Studii financiar-contabile;
Cunostiinte bune operare PC;
Capacitate de comunicare si orientare catre clienti.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix+bonusuri

Societate de contabilitate, membra CECCAR Bucuresti, cu 6 ani de activitate in domeniul contabil angajeaza contabil.

Descrierea postului : prelucrarea documentelor in programul de contabilitate SAGA, intocmirea declaratiilor, intocmirea ordineloe de plata pentru impozite si taxe. Toate operatiunile se fac sub indrumarea expertului contabil.

CV-urile se pot trimite la urmatoarea adresa de email : contafinresources@gmail.com

Cerinte : studii financiar-contabile, cunostiinte bune PC, capacitate de planificare si organizare, abilitati de comunicare, orientare catre clienti.

Program : Luni-Vineri 9.00-17.00