Contabil

EXPERTISE MANAGEMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem o societate cu sediul in zona Obor, care ofera servicii complete de contabilitate si consultanta fiscala. Avem disponibile doua oferte de munca:

1. Cautam persoana comunicativa, dinamica, sociabila, capabila sa respecte termenele limita si sa indeplineasca atributiile zilnice, cunoscatoare a programului SAGA, pentru :
- contabilitate in partida simpla;
- inregistrare/radiere P.F.A. la Registrul Comertului;
- relationare cu ANAF.
Constituie un avantaj notiuni de inregistrare a societatilor la Registrul Comertului, cat si cunostinte de contabilitate in partida dubla.

2. Cautam persoana draguta, comunicativa si isteata pentru:
- introducere date;
- ridicare acte de la clienti;
- servicii secretariat;

Constituie un avantaj cunoasterea programului SAGA.

CERINTE

Experienta in contabilitate 1-3 ani.

BENEFICII OFERITE

Se vor discuta la interviu

DESCRIEREA FIRMEI

Contabilitate si consultanta fiscala