Contabil

CONSULTEAM ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectuarea de situatii si rapoarte catre managementul companiei
- Inregistrarea corecta si la zi in programul utilizat a tuturor datelor de contabilitate primara: facturi furnizori, facturi de cheltuieli, incasari si plati prin orice instrumente de incasare / plata, deconturi de cheltuieli,etc
- Inregistrarea si indosarierea facturilor si devizelor de lucrari semnate de catre clienti si urmarirea incasarilor la termen a facturilor emise catre clienti
- Tinerea la zi a evidentelor pe furnizori si urmarirea efectuarii platilor la scadenta
- Colaborarea stransa cu celalalte departamente ale societatii

CERINTE

Pentru unul dintre clientii nostrii, recrutam Contabil - Contabilitate Primara

Candidatul ideal:

- Studii de specialitate, prezinta avantaj studii superioare de specialitate
- Minim 2 experienta intr-o pozitie similaea
- Cunoasterea limbii engleze - nivel avansat
- Spirit de echipa
- Comunicativ
- Meticulozitate, acuratete si atentie la detalii

Recruiting Agency. ConsulTeam is part of VEDIOR GROUP. We offer our clients a broad range of professional services, including: HR Consulting, Personnel Recruitment, Executive Search, Training , Payroll & Personnel Administration. We seek motivated people whose attitude and problem-solving skills show strong potential for success.