Contabil

AUDIONOVA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Facturare;
-Verificare registrul de casa;
-Verificarea si inregistrarea deconturilor;
-Inregistrarea extraselor de la banca.
-Inventariere gestiune magazie centrala si puncte de lucru
-Verificarea jurnalelor de TVA
-Verificarea fiselor de furnizori/clienti
-Verificare fisa platitor, obtinerea certificate fiscale
-Intocmirea declaratiilor lunare
-Inchidere luna

CERINTE

- Studii economice - cursuri de specialitate, contabilitate - prezinta avantaj;
- Experienta cel putin 3 ani;
- Bune cunostinte Word, Excel.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Decontare transport
- Masa
- Conditii excelente de lucru
- Posibilitate avansare.

AudioNova - companie multinationala, cu raspandire in intreaga tara, lider de 15 ani pe piata in vanzarea aparatelor auditive.
Pentru a afla mai multe despre echipa AudioNova, te asteptam pe site-ul www.audionova.ro sau intr-unul din cele 43 de centre din toata tara.
Accepta provocarea de a face diferenta impreuna.
www.audionova.ro