Contabil

SC EXCLUSIV RONOF SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Inregistrarea in ordine cronologica si sistematica a documentelor primare;
- Prelucrarea si preluarea informatiilor cu privire la mentinerea corecta si la zi a inregistrarilor contabile;
- Elaborarea balantei de verificare;
- Intocmirea decontului de TVA si a declaratiilor privind obligatiile la bugetul de stat;
- Intocmirea bilantului;
- Intocmirea periodica de rapoarte si analize conform cerintelor interne;
- Documentarea permanenta cu privire la modificarile legislatiei in domeniul contabil si al fiscalitatii;
- Alte sarcini conexe domeniului de activitate.

CERINTE

- studii superioare
- cunostinte operare PC- Word,Excel, cunoasterea programelor Saga, Ciel, SAP
-cunostinte privind legilatia financiar - contabila in vigoare;
- minimum 1 ani de experienta pe o pozitie similara
-atentie la detalii, responsabilitate, rezistenta la stres, gandire analitica si sintetica

SC EXCLUSIV RONOF SRL se ocupa cu oferirea serviciilor de resurse umane, consultanta, salarizare si analiza organizationala. Reprezinta clientii in relatia cu ITM.