Contabil

Info Service & Computers

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

- Inregistreaza operatiuni contabile in sistemul de gestiune (clienti, furnizori, trezorerie, etc), analiza conturilor, verificarea datelor contabile cu evidentele operationale;
- Executa reconcilierea si inchiderea conturilor;
- Depunerea/ ridicarea la/ de la banca sau la/ de la autoritatile fiscale a documentelor specifice de lucru.

CERINTE

- Studii superioare de specialitate finalizate;
- Foarte bune cunostinte de contabilitate;
- Foarte bune cunostinte a programului SAGA;
- Experienta in domeniu de minim 5 ani
- Cunostinte Microsoft Office ( Excel, Word, Power Point)
- Cunostinte in ceea ce priveste legislatia in vigoare
privind domeniul financiar-contabil;
- Seriozitate si responsabilitate;
- Capacitate de analiza si sinteza;
- Persoana dinamica, sociabila, atenta la detalii;
- Discernamant si capacitatea de a rezolva problemele.

Compania noastra identifica si trateaza cu profesionalism nevoile utilizatorilor de produse IT. Oferim solutii de eficientizare a tehnicii de calcul pentru birouri cat si pentru clienti individuali. Gama variata de produse, adaptarea la necesitati si dorinta de perfectionare sunt atributele care ne recomanda.