Consultat Vanzari - Call Center

S.C LOREDANA LATIS COACHING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce vei face concret
-vei initia comunicarea cu reprezentanti din diverse companii pentru a le oferi o posibila solutie la problemele pe care le au cu personalul.
-solutiile oferite sunt cursuri de dezvoltare personala si profesionala pentru angajati pentru a fi mai fericiti in viata privata si mai performanti profesional. Pentru a-si imbunatati calitatea vietii si pentru a scapa de frici si neincredere in sine.
-cursurile sunt sustinute in cadrul Academiei Romane De Coaching de dna Loredana Latis.
-esti consultant de vanzari oferind informatii cu privire la aceste cursuri.

CERINTE

Te vrem in echipa noastra daca iti doresti cu adevarat ca ceea ce faci tu sa aduca o imbunatatire in viata de zi cu zi a oamenilor si sa lasi ceva valoros in urma ta. Daca te-ai saturat de sentimentul de inutilitate.
Competente necesare:
-operare calculator (word, office, internet)
-persoana ambitioasa, responsabila, perseverenta, orientata spre solutii, optimista, bun organizator, autonoma, harnica, comunicativa, sociabila, doritoare de a relationa cu oameni noi, care duce lucrurile cu bine la bun sfarsit, bun executant.

BENEFICII OFERITE

- contract de munca pe perioada nedeterminata
- salariu motivant
- comision din vanzari atractiv
- 21 zile lucratoare concediu odihna/an
Program luni-vineri
Ce beneficii vei avea daca vii la noi:
-dezvoltarea competentelor de relationare, vanzare, negociere, comunicare asertiva, gestionarea emotiilor, focusarea pe rezultat, management, recunoastere profesionala, mentori care sa te inspire, tehnici de eficienta si eficacitate, gestionarea si generarea succesului
-salariu si comision atractiv, mediu de lucru orientat spre performanta, bunastare si invatare continua.
-posibilitatea de a a interactiona cu toate categoriile de oameni ceea ce te va face un expert in relationare.
-crestere personala si profesionala
-scapi de frustrarile rutinei si plafonarii.

Academia Romana De Coaching formeaza specialisti in coaching si NLP care contribuie la dezvoltarea societatii civile.