Consultant Vanzari

TRAGET SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitia selectata, de Consultant Vanzari, are ca obiectiv principal promovarea si vanzarea de materiale de constructii si finisaje interioare catre clienti finali: microintreprinderi, intreprinzatori individuali si persoane fizice.

Compania nu impune target de vanzari si nu exista volum minim de lucru impus.

Experienta in vanzari catre clienti finali persoane fizice constituie un avantaj, dar nu este un criteriu eliminatoriu.
Esti propriul tau manager, vei lucra dupa un program propriu - doar tu decizi daca va fi un job part-time sau full-time. Cand si cat vei lucra, decizi doar tu in functie de nevoile clientilor tai.

Veniturile sunt doar in functie de volumul de vanzari, fara plafon maxim. Comisioanele pentru produsele vandute variaza intre 5 si 20% si sunt diferentiate in functie de categoria produselor respective.

Atributii:
- promovarea si vanzarea de materiale de constructii si amenajari interioare;
- identificarea si contactarea potentialilor clienti;
- identificarea nevoilor clientilor;
- mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti;

CERINTE

Descriere candidat:
- capacitate de adaptabilitate si flexibilitate;
- bune abilitati de comunicare;
- consecvent si ambitios;
- atitudine pozitiva si constructiva;
- organizat;
- capacitate de lucru in echipa;
- disponibilitate deplasari si munca de teren;
- cunostinte PC nivel mediu;
- forma de colaborare - detinator PFA sau II (conditie obligatorie)

BENEFICII OFERITE

Oferta:
- comision procentual din vanzari
- oportunităţi de dezvoltare personala si profesionala;
- training vanzari;
- venit motivant in functie de realizari;
- plan de cariera - posibilitate de avansare ca si Coordonator Echipa de Vanzari.

TRAGET SRL importa si comercializeaza materiale pentru constructii si finisaje interioare si exterioare, fiind distribuitor autorizat al marcilor Danke, Oskar, Salag, Arbiton, FixPrix, Vidella, Bellplast, Calista, d-c-fix si Hauser in judetele din Sud-Estul Romaniei.

www.traget.ro