Consultant vanzari (servicii foto) Bucuresti

Cristina Petrescu

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se caută om de vanzari pentru colaborare in regim part time pe termen mediu sau lung, remunerată sub formă de comision progresiv.

Contract pe trei luni (perioadă de probă), cu posibilitate de prelungire pe un an.

Poți lucra de acasă ori dupa program, nu ai ore fixe, nici normă pe lună, dar vei fi plătit exclusiv pe comision.

Produsul de vânzare înseamnă servicii foto - de la fotografia de nuntă la cea de spații interioare, de la fotografia de produs la cea de eveniment corporate.

CERINTE

- studii superioare
- minim 24 de ani
- experiență în vânzări
- cunoștințe bune de limbă engleză
- abilități de comunicare
- abilități de prezentare
- capacitate de exprimare fluentă și corectă, atât în scris, cât și în vorbire
- conștiinciozitate, inițiativă, persistență.

BENEFICII OFERITE

Comision progresiv în funcție de valoarea contractelor încheiate:

- sub 500 eur - 10%
- 500-1000 eur - 15%
- peste 1000 eur - 20%

Exemplu: Un singur contract de nunta iti poate aduce 200 de euro.