Consultant vanzari pe zona

LEWO HUMAN GROW SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consultantii Lewo sunt imputerniciti sa isi conduca profesional activitatea, in dorinta de a-si determina succesul propriu in lantul de distributie Lewo.

Rolul Lewo este de a oferi instrumente, sprijin si flexibilitate pentru a le permite Consultantilor sa isi urmeze pasiunile, sa isi determine propriile prioritati profesionale si personale.

Cresterea profesionala in Lewo este determinata de performanta. Acest lucru inseamna ca nu exista nici o cale de cariera fixa sau de durata in timp in care se cere Consultantului sa ramana la un anumit nivel. In schimb, Lewo crede in recunoasterea si recompensarea profesionala.

CERINTE

Domiciliu stabil in resedintele de judet mentionate;
Studii superioare;
Capacitate de comunicare, organizare si raportare; Seriozitate, dinamicitate, organizare;
Experienta in vanzari servicii sau produse tehnice de minim 1 an;
Cunostinte bune de operare PC;
Cunostinte limba engleza necesare intelegerii documentelor tehnice;

BENEFICII OFERITE

Pachetul de oferta va fi transmis dupa selectarea CV-ului.
Castiguri mari in functie de munca depusa.
Oferta e de tip Self-Employed (necesita PFA, SRL).

Clientii companiei sunt din toate domeniile industriale.

DESCRIEREA FIRMEI

LEWO, forta care ruleaza prin tine.