Consultant Vanzari Part Time

SC Smartpoint Consulting Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti student in Bucuresti dar iti doresti si un job part-time de lunga durata?

Iti propunem un job de weekend, pentru a le putea imbina pe amandoua!

Recrutam consultanti pentru a promova produse GPS Auto in magazine de specialitate.

Data start: 21 aprilie

Program (fix):
vineri 16:00-21:00
sambata-duminica 12:00-18:00

Ce vei face:
-abordarea clientilor aflati la raionul de GPS in magazinul de specialitate
- oferirea detaliilor legate de produse
- orientarea catre vanzare

CERINTE

Ne-am dori să:
-ai abilități foarte bune de comunicare și prezentare;
-ai abilități de persuasiune și orientare către client;
-fii pasionat de tehnologie sau orientat spre a invata lucruri noi;

BENEFICII OFERITE

Oferim PLATA Avantajoasa si training de specialitate.

Așteptăm CV-ul tau pe Myjob sau direct la cv@brandlink.ro cu titlul "Consultant GPS".

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de MKT si Comuinicare