Consultant vanzari mall Baneasa si duty free Otopeni

HR SELECT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru – o companie importator / distribuitor pentru accesorii telefonie mobila, cu exclusivitate pe anumite marci premium, cautam:

CONSULTANTI VANZARI

pentru magazinele situate in Mall Baneasa si Duty Free Otopeni

Consultantii de vanzari pe care ii cautam sunt persoane dinamice, optimiste, deschise, cu un grad ridicat de sociabilitate.
Empatici, vin in intampinarea clientilor oferindu-le atat produse de calitate cat si o experienta de cumparaturi deosebita.

Responsabilitati:
– vanzare consultativa, cunoasterea produselor si a pietei de profil (se ofera training pre-angajare privind produsele din portofoliu, tehnici de vanzare, etc)
– merchandising, operare casierie,
– bune abilitati de prezentare, comunicare,
– primire produse, inventariere, raportare, etc.

CERINTE

Pentru acest post, cautam persoane cu:
– experienta in vanzari directe, ideal intr-un post similar,
– prezenta placuta, spirit de echipa, motivatie intrinseca, active, pozitive.

BENEFICII OFERITE

Oferta:
– program 1 zi / 1 zi, 2 week-end-uri libere/luna,
– c/val abonament transport (sau decont taxi pentru posturile din Aeroport).
– salariu net 1700 lei/luna, contract pe perioada nedeterminata
– bonus de vanzari (minim 500 lei/luna)

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare si executive search